Tel. (61) 28 27 011 lub (61) 28 27 027

Logo Dom Pomocy Społecznej w Jarogniewicach

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszego Domu.

Warunki bytowe


Dom dysponuje jedno-, dwu-, trzy- i czteroosobowymi pokojami mieszkalnymi oraz czterema mieszkaniami z aneksem kuchennym, sypialnią i łazienką. Mieszkańcy Domu zamieszkują w czterech budynkach:

BETANIA (budynek pałacowy) - znajduje się w nim 12 pokoi, parter zamieszkiwany jest przez mężczyzn, piętro natomiast przez kobiety.

SILOAM (budynek mieszkalno-administracyjny) - posiada cztery mieszkania standardowe, pracownie terapeutyczne i pomieszczenia administracyjne.

NEFESZ (budynek mieszkalno-rehabilitacyjny) - znajduje się w nim 8 pokoi mieszkalnych, gabinet rehabilitacyjny, trzy pokoje hotelowe i sala konferencyjna z zapleczem.

Oficyna Południowa - w budynku znajdują się cztery pokoje mieszkalne, gabinet psychologa oraz pracownia terapii zajęciowej.

Pokoje mieszkalne wyposażone są w podstawowe sprzęty oraz instalację przywoławczą (za pomocą której można wezwać personel dyżurujący), przeciwpożarową oraz radiowo-telewizyjną. Łazienki i toalety znajdują się na korytarzach i są dostosowane do potrzeb osób niepełnosprawnych. Mieszkańcy mogą spędzać czas wolny korzystając z różnorakich pomieszczeń wspólnego przebywania, które sprzyjają integrowaniu się mieszkańców, aktywizacji i rekreacji. Są to: pokoje dziennego pobytu, gabinet rehabilitacyjny, gabinet psychologa, pracownia terapii zajęciowej, muzykoterapii, biblioteka czarnodrukowa, braille'owska, kawiarenka terapeutyczna "Pałacowa". Ponadto w budynku "Siloam" mieszkańcy mają dostęp do sprzętu komputerowego i możliwość korzystania z internetu. Do dyspozycji podopiecznych pozostają również: kuchenki pomocnicze, podręczne pomieszczenia do prania i suszenia, palarnie, jadalnie, kaplica. Dom dysponuje również własną kuchnią, w której przygotowywane są dla mieszkańców posiłki.

 --> Standardowy wygląd
Pomniejsz czcionkę Powiększ czcionkę Zmiana kontrastu strony
BIP-Biuletyn Informacji Publicznej
Galeria

Fundusze Europejskie
Fundusze Europejskie
Bezpieczny i aktywny senior

DOM POMOCY SPOŁECZNEJ
W JAROGNIEWICACH

ul. Poznańska 25
64 - 020 Czempiń

tel. (61) 28 27 011
tel. (61) 28 27 027
fax (61) 28 26 110

pomoc@dps.jarogniewice.plO nas

O Domu
Warunki bytowe
Filozofia Domu
Historia Domu
Kadra
Rada Mieszkańców

Procedura przyjęcia

Jak zamieszkać
Świadczenie pracy socjalnej
Zasady odpłatności

Usługi wspomagające

Terapia zajęciowa
Terapia z osobami dementywnymi
Rehabilitacja podstawowa
Rehabilitacja
Opieka psychologiczna
Pozostałe

2015 Wszystkie prawa zastrzeżone
Dom Pomocy Społecznej w Jarogniewicach

projekt i wdrożenie: amrstudio.pl